En directe: De 07:00 a 10:00
Desperta Sabadell!
A continuació:
De 10:00 a 14:00
Sabadell batega
De 14:00 a 14:30
Migdia informatiu
07:00 - 10:00

Desperta Sabadell!

amb Franc Lluís

10:00 - 14:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

14:00 - 14:30

Migdia informatiu

amb Mireia Sans

14:30 - 15:00

Migdia esports

amb Adrià Arroyo

15:00 - 19:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

19:00 - 20:00

Plaça Major

amb Montse Pérez Creus

20:00 - 21:00

Hotel Suís

amb Sergi Garcés

21:00 - 22:00

Generació BSO

amb en Jaume i en Luiggi

22:00 - 22:30

Adolescents.cat

amb Roger Carandell i Ernest Codina

22:30 - 23:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

23:00 - 23:30

Xocolata Expréss

amb Pere Massagué

23:30 - 00:30

Plaça Major (reemissió)

amb Montse Pérez Creus

00:30 - 01:30

Hotel Suís (reemissió)

amb Sergi Garcés

07:00 - 10:00

Desperta Sabadell!

amb Franc Lluís

10:00 - 14:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

14:00 - 14:30

Migdia informatiu

amb Mireia Sans

14:30 - 15:00

Migdia esports

amb Adrià Arroyo

15:00 - 19:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

19:00 - 20:00

Plaça Major

amb Montse Pérez Creus

20:00 - 21:00

Hotel Suís

amb Sergi Garcés

21:00 - 21:30

Sendes

amb "La Xarxa"

21:30 - 22:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

22:00 - 23:00

Quimèric

amb Karen Madrid i Alfons Mallol

23:00 - 23:30

Xocolata Expréss

amb Pere Massagué

23:30 - 00:30

Plaça Major (reemissió)

amb Montse Pérez Creus

00:30 - 01:30

Hotel Suís (reemissió)

amb Sergi Garcés

07:00 - 10:00

Desperta Sabadell!

amb Franc Lluís

10:00 - 14:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

14:00 - 14:30

Migdia informatiu

amb Mireia Sans

14:30 - 15:00

Migdia esports

amb Adrià Arroyo

15:00 - 19:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

19:00 - 20:00

Plaça Major

amb Montse Pérez Creus

20:00 - 21:00

Hotel Suís

amb Sergi Garcés

21:00 - 22:00

Amunt el teló

amb Sabadell Teatre Associació

22:00 - 23:00

L’Espia de Mahler

amb Jordi Cos

23:00 - 23:30

Xocolata Expréss

amb Pere Massagué

23:30 - 00:30

Plaça Major (reemissió)

amb Montse Pérez Creus

00:30 - 01:30

Hotel Suís (reemissió)

amb Sergi Garcés

07:00 - 10:00

Desperta Sabadell!

amb Franc Lluís

10:00 - 14:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

14:00 - 14:30

Migdia informatiu

amb Mireia Sans

14:30 - 15:00

Migdia esports

amb Adrià Arroyo

15:00 - 19:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

19:00 - 20:00

Plaça Major

amb Montse Pérez Creus

20:00 - 21:00

Hotel Suís

amb Sergi Garcés

21:00 - 22:00

Enfilats

amb Franc Lluís

22:00 - 23:00

Parlem d’òpera

amb Jordi Torrents

23:00 - 23:30

Xocolata Expréss

amb Pere Massagué

23:30 - 00:30

Plaça Major (reemissió)

amb Montse Pérez Creus

00:30 - 01:30

Hotel Suís (reemissió)

amb Sergi Garcés

07:00 - 10:00

Desperta Sabadell!

amb Franc Lluís

10:00 - 14:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

14:00 - 14:30

Migdia informatiu

amb Mireia Sans

14:30 - 15:00

Migdia esports

amb Adrià Arroyo

15:00 - 19:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

19:00 - 20:00

Plaça Major

amb Montse Pérez Creus

20:00 - 21:00

Hotel Suís

amb Sergi Garcés

21:00 - 22:00

Vitamina Dance

amb Toni González

22:00 - 23:00

Generació BSO

amb en Jaume i en Luiggi

23:00 - 23:30

Xocolata Expréss

amb Pere Massagué

23:30 - 00:30

Plaça Major (reemissió)

amb Montse Pérez Creus

00:30 - 01:30

Hotel Suís (reemissió)

amb Sergi Garcés

07:00 - 09:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

09:00 - 10:00

Fes ta festa

10:00 - 14:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

14:00 - 14:30

Migdia informatiu

amb Mireia Sans

14:30 - 15:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

15:00 - 15:30

Adolescents.cat

amb Roger Carandell i Ernest Codina

15:30 - 20:00

Sabadell en joc

amb Adrià Arroyo

20:00 - 22:00

En Joc

amb Toni Castro

22:00 - 23:00

L’Espia de Mahler

amb Jordi Cos

23:00 - 23:30

Xocolata Expréss

amb Pere Massagué

23:30 - 00:30

Plaça Major (reemissió)

amb Montse Pérez Creus

00:30 - 01:30

Hotel Suís (reemissió)

amb Sergi Garcés

07:00 - 09:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

09:00 - 09:30

Sendes

amb "La Xarxa"

09:30 - 14:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

14:00 - 14:30

Migdia informatiu

amb Mireia Sans

14:30 - 15:00

Sabadell batega

amb Raquel Garcia

15:00 - 15:30

Adolescents.cat

amb Roger Carandell i Ernest Codina

15:30 - 20:00

Sabadell en joc

amb Adrià Arroyo

20:00 - 22:00

En Joc

amb Toni Castro

22:00 - 23:00

Quimèric

amb Karen Madrid i Alfons Mallol

23:00 - 23:30

Parlem d'òpera

amb Jordi Torrents

23:30 - 00:30

Plaça Major (reemissió)

amb Montse Pérez Creus

00:30 - 01:30

Hotel Suís (reemissió)

amb Sergi Garcés