En directe: De 16:30 a 17:30
La Llanterna màgica
A continuació:
De 17:30 a 19:30
Connectats
De 19:30 a 20:00
El Món és digital
7:00 - 8:00

Notícies en Xarxa

8:00 - 10:30

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

10:30 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Quimèric (R) / La Caverna Galàctica (R)

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Notícies Vespre

amb Karen Madrid

19:30 - 20:30

Tribuna Preferent

amb Pau Vituri

20:30 - 21:30

Generació BSO

amb en Jaume i en Luiggi

21:30 - 23:30

Xocolata Express

amb Pere Massagué

23:30 - 0:00

Notícies Vespre (redifusió)

amb Karen Madrid

0:00 - 1:00

Hotel Suís (redifusió)

amb Adrián Arroyo

1:00 - 3:30

El Cafè de la Ràdio (redifusió)

amb Mireia Sans

3:30 - 6:00

Al Matí (redifusió)

amb Raquel Garcia

6:00 - 6:30

Ona d'escacs

amb Sergi Pérez

6:30 - 7:00

El mussol maltès

amb Jordi Valero

7:00 - 8:00

Notícies en Xarxa

8:00 - 10:30

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

10:30 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Generació BSO (redifusió)

amb en Jaume i en Luiggi

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Notícies Vespre

amb Karen Madrid

19:30 - 20:00

De moment, ni cinc

20:00 - 21:00

L’Espia de Mahler

amb Jordi Cos

21:00 - 22:00

La Caverna Galàctica

amb Enric López i Òscar Masllovet

22:00 - 22:30

Notícies Vespre (redifusió)

amb Karen Madrid

22:30 - 23:30

Hotel Suís (redifusió)

amb Adrián Arroyo

23:30 - 0:30

Generació BSO (redifusió)

amb en Jaume i en Luiggi

0:30 - 3:00

El Cafè de la Ràdio (redifusió)

amb Mireia Sans

3:00 - 5:30

Al Matí (redifusió)

amb Raquel Garcia

5:30 - 6:30

Tribuna Preferent (redifusió)

amb Pau Vituri

6:30 - 7:00

El Món és Digital (redifusió)

amb Tomás Cascante

7:00 - 8:00

Notícies en Xarxa

8:00 - 10:30

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

10:30 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

L’Espia de Mahler (redifusió)

amb Jordi Cos

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Notícies Vespre

amb Karen Madrid

19:30 - 20:00

Fórmula Musical

20:00 - 20:30

Ona d'escacs

amb Sergi Pérez

20:30 - 21:00

El mussol maltès

amb Jordi Valero

21:00 - 22:00

Amunt el teló

amb Sabadell Teatre Associació

22:00 - 22:30

Notícies Vespre (redifusió)

amb Karen Madrid

22:30 - 23:30

Hotel Suís (redifusió)

amb Adrián Arroyo

23:30 - 0:30

L’Espia de Mahler (redifusió)

amb Jordi Cos

0:30 - 3:00

El Cafè de la Ràdio (redifusió)

amb Mireia Sans

3:00 - 5:30

Al Matí (redifusió)

amb Raquel Garcia

5:30 - 6:30

Parlem d'òpera (redifusió)

amb Jordi Torrents

6:30 - 7:00

De moment, ni cinc (redifusió)

7:00 - 8:00

Notícies en Xarxa

8:00 - 10:30

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

10:30 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Amunt el teló (redifusió)

amb Sabadell Teatre Associació

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Notícies Vespre

amb Karen Madrid

19:30 - 20:00

El Món és Digital

amb Tomás Cascante

20:00 - 21:00

Parlem d'òpera

amb Jordi Torrents

21:00 - 22:00

La Llanterna Màgica

amb Jordi Tarradas

22:00 - 22:30

Notícies Vespre (redifusió)

amb Karen Madrid

22:30 - 23:30

Hotel Suís (redifusió)

amb Adrián Arroyo

23:30 - 0:30

Amunt el teló (redifusió)

amb Sabadell Teatre Associació

0:30 - 3:00

Al Matí (redifusió)

amb Raquel Garcia

3:00 - 4:00

Hotel Suís (redifusió)

amb Adrián Arroyo

4:00 - 6:00

Connectats (redifusió)

6:00 - 7:00

La Caverna Galàctica (redifusió)

amb Enric López i Òscar Masllovet

7:00 - 8:00

Notícies en Xarxa

8:00 - 10:30

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

10:30 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Parlem d'òpera (redifusió)

amb Jordi Torrents

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Notícies Vespre

amb Karen Madrid

19:30 - 20:00

Fórmula Musical

20:00 - 21:00

Quimèric

amb Karen Madrid i Alfons Mallol

21:00 - 23:00

Xocolata Express

amb Pere Massagué

23:00 - 1:00

Vitamina Dance

amb Toni González

1:00 - 1:30

Notícies Vespre (redifusió)

amb Karen Madrid

1:30 - 2:30

Hotel Suís (redifusió)

amb Adrián Arroyo

2:30 - 4:30

Connectats (redifusió)

4:30 - 7:00

Al Matí (redifusió)

amb Raquel Garcia

7:00 - 8:00

Amunt el teló (redifusió)

amb Sabadell Teatre Associació

8:00 - 9:00

Tribuna Preferent (redifusió)

amb Pau Vituri

9:00 - 10:00

Fes ta Festa

amb Jesús Ventura i Amadeu Carbó

10:00 - 11:00

Parlem d'òpera (redifusió)

amb Jordi Torrents

11:00 - 12:00

L’Espia de Mahler (redifusió)

amb Jordi Cos

12:00 - 14:00

Ja som aquí

14:00 - 15:00

Notícies en Xarxa Cap de Setmana

15:00 - 15:30

Ona d'escacs (redifusió)

amb Sergi Pérez

15:30 - 16:30

Amunt el teló (redifusió)

amb Sabadell Teatre Associació

16:30 - 17:30

La Llanterna Màgica (redifusió)

amb Jordi Tarradas

17:30 - 19:30

Connectats (redifusió)

19:30 - 20:00

El Món és Digital (redifusió)

amb Tomás Cascante

20:00 - 22:00

En Joc

amb Ignasi Trapero

22:00 - 0:00

Xocolata Express (redifusió)

amb Pere Massagué

0:00 - 2:00

Vitamina Dance (redifusió)

amb Toni González

2:00 - 4:30

Al Matí (redifusió)

amb Raquel Garcia

4:30 - 7:00

El Cafè de la Ràdio (redifusió)

amb Mireia Sans

7:00 - 8:00

La Llanterna Màgica

amb Jordi Tarradas

8:00 - 8:30

Ona d'escacs (redifusió)

amb Sergi Pérez

8:30 - 9:00

El mussol maltès

amb Jordi Valero

9:00 - 10:00

Sardanes a Ràdio Sabadell

10:00 - 11:00

La Caverna Galàctica (redifusió)

amb Enric López i Òscar Masllovet

11:00 - 12:00

Parlem d'òpera (redifusió)

amb Jordi Torrents

12:00 - 14:00

Ja som aquí (redifusió)

14:00 - 15:00

Notícies en Xarxa Cap de Setmana

15:00 - 15:30

Ona d'escacs (redifusió)

amb Sergi Pérez

15:30 - 16:30

Tribuna Preferent (redifusió)

amb Pau Vituri

16:30 - 20:00

Sabadell en Joc

amb Sergi Garcés, Pau Vituri i Adrián Arroyo

20:00 - 22:00

En Joc

amb Ignasi Trapero

22:00 - 23:00

Quimèric (redifusió)

amb Karen Madrid i Alfons Mallol

23:00 - 0:00

Generació BSO

amb en Jaume i en Luiggi

0:00 - 2:00

Vitamina Dance (redifusió)

amb Toni González

2:00 - 4:00

Connectats (redifusió)

4:00 - 5:00

L’Espia de Mahler (redifusió)

amb Jordi Cos

5:00 - 6:00

Parlem d'òpera (redifusió)

amb Jordi Torrents

6:00 - 7:00

Amunt el teló (redifusió)

amb Sabadell Teatre Associació