En directe: De 07:00 a 09:00
Notícies en Xarxa
A continuació:
De 09:00 a 11:00
El Cafè de la Ràdio
De 11:00 a 13:00
Al Matí
7:00 - 9:00

Notícies en Xarxa

9:00 - 11:00

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

11:00 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Quimèric (R) / La Caverna Galàctica (R)

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 20:30

Tribuna Preferent

amb Pau Vituri

20:30 - 21:00

Fórmula Musical

21:00 - 22:00

Generació BSO

amb en Jaume i en Luiggi

22:00 - 23:00

Notícies migdia (R) / Fórmula Musical

23:00 - 0:00

Hotel Suís (R)

amb Adrián Arroyo

0:00 - 2:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

2:00 - 3:00

Generació BSO (R)

amb en Jaume i en Luiggi

3:00 - 5:00

Connectats

5:00 - 7:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

7:00 - 9:00

Notícies en Xarxa

9:00 - 11:00

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

11:00 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Generació BSO (R)

amb en Jaume i en Luiggi

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Fórmula Musical

19:30 - 20:00

De moment, ni cinc

20:00 - 21:00

L’Espia de Mahler

amb Jordi Cos

21:00 - 22:00

La Caverna Galàctica

amb Enric López i Òscar Masllovet

22:00 - 23:00

Notícies migdia (R) / Fórmula Musical

23:00 - 0:00

Hotel Suís (R)

amb Adrián Arroyo

0:00 - 2:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

2:00 - 3:00

L’Espia de Mahler (R)

amb Jordi Cos

3:00 - 5:00

Connectats

5:00 - 7:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

7:00 - 9:00

Notícies en Xarxa

9:00 - 11:00

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

11:00 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

L’Espia de Mahler (R)

amb Jordi Cos

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Ona d'escacs

amb Sergi Pérez

19:30 - 20:00

El mussol maltès

amb Jordi Valero

20:00 - 21:00

No Preguntis

amb Marc Sorolla, Marta Pareja i Àlex Figueruelo

21:00 - 22:00

Amunt el teló

amb Sabadell Teatre Associació

22:00 - 23:00

Notícies migdia (R) / Fórmula Musical

23:00 - 0:00

Hotel Suís (R)

amb Adrián Arroyo

0:00 - 2:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

2:00 - 3:00

Amunt el teló (R)

amb Sabadell Teatre Associació

3:00 - 5:00

Connectats (R)

5:00 - 7:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

7:00 - 9:00

Notícies en Xarxa

9:00 - 11:00

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

11:00 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Amunt el teló (R)

amb Sabadell Teatre Associació

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 19:30

Fórmula Musical

19:30 - 20:00

El Món és Digital

amb Tomás Cascante

20:00 - 21:00

Parlem d'òpera

amb Jordi Torrents

21:00 - 22:00

La Llanterna Màgica

amb Jordi Tarradas

22:00 - 23:00

Notícies migdia (R) / Fórmula Musical

23:00 - 0:00

Hotel Suís (R)

amb Adrián Arroyo

0:00 - 2:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

2:00 - 3:00

Parlem d'òpera (R)

amb Jordi Torrents

3:00 - 5:00

Connectats (R)

5:00 - 7:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

7:00 - 9:00

Notícies en Xarxa

9:00 - 11:00

El Cafè de la Ràdio

amb Mireia Sans

11:00 - 13:00

Al Matí

amb Raquel Garcia

13:00 - 14:00

Hotel Suís

amb Adrián Arroyo

14:00 - 14:15

Notícies migdia

amb Núria Garcia

14:15 - 15:00

Fórmula Musical

15:00 - 16:00

Parlem d'òpera (R)

amb Jordi Torrents

16:00 - 19:00

Connectats

19:00 - 20:00

Quimèric

amb Karen Madrid i Alfons Mallol

20:00 - 21:00

Hotel Suís (R)

amb Adrián Arroyo

21:00 - 23:00

Connectats (R)

23:00 - 0:00

Notícies migdia (R) / Fórmula Musical

0:00 - 2:00

Vitamina Dance

amb Toni González

2:00 - 3:00

Hotel Suís (R)

amb Adrián Arroyo

3:00 - 5:00

Connectats (R)

5:00 - 7:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

7:00 - 8:00

Amunt el teló (R)

amb Sabadell Teatre Associació

8:00 - 9:00

No Preguntis (R)

amb Marc Sorolla, Marta Pareja i Àlex Figueruelo

9:00 - 10:00

Fes ta Festa

amb Jesús Ventura i Amadeu Carbó

10:00 - 11:00

Parlem d'òpera (R)

amb Jordi Torrents

11:00 - 12:00

L’Espia de Mahler (R)

amb Jordi Cos

12:00 - 14:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

14:00 - 15:00

Notícies en Xarxa Cap de Setmana

15:00 - 15:30

Ona d'escacs (R)

amb Sergi Pérez

15:30 - 16:30

Amunt el teló (R)

amb Sabadell Teatre Associació

16:30 - 17:30

La Llanterna Màgica (R)

amb Jordi Tarradas

17:30 - 19:30

Connectats (R)

19:30 - 20:00

El Món és Digital (R)

amb Tomás Cascante

20:00 - 22:00

En Joc

amb Ignasi Trapero

22:00 - 23:00

Fórmula Musical

23:00 - 0:00

La Caverna Galàctica (R)

amb Enric López i Òscar Masllovet

0:00 - 2:00

Vitamina Dance (R)

amb Toni González

2:00 - 3:00

Amunt el teló (R)

amb Sabadell Teatre Associació

3:00 - 5:00

Connectats (R)

5:00 - 7:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

7:00 - 8:00

La Llanterna Màgica (R)

amb Jordi Tarradas

8:00 - 8:30

Ona d'escacs (R)

amb Sergi Pérez

8:30 - 9:00

El mussol maltès

amb Jordi Valero

9:00 - 10:00

Sardanes a Ràdio Sabadell

10:00 - 11:00

La Caverna Galàctica (R)

amb Enric López i Òscar Masllovet

11:00 - 12:00

Parlem d'òpera (R)

amb Jordi Torrents

12:00 - 14:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia

14:00 - 15:00

Notícies en Xarxa Cap de Setmana

15:00 - 16:30

Tribuna Preferent (R)

amb Pau Vituri

16:30 - 20:00

Sabadell en Joc

amb Sergi Garcés, Pau Vituri i Adrián Arroyo

20:00 - 22:00

En Joc

amb Ignasi Trapero

22:00 - 23:00

No Preguntis (R)

amb Marc Sorolla, Marta Pareja i Àlex Figueruelo

23:00 - 0:00

Quimèric (R) / Generació BSO (R)

0:00 - 2:00

Vitamina Dance (R)

amb Toni González

2:00 - 3:00

Parlem d'òpera (R)

amb Jordi Torrents

3:00 - 5:00

Connectats (R)

5:00 - 7:00

Al Matí (R)

amb Raquel Garcia