En directe: De 15:00 a 17:00
Fórmula Musical
A continuació:
De 17:00 a 18:00
Llanterna Màgica
De 18:00 a 19:00
Peluts
El Centre d'Esports va derrotar (2-1) el Castellón en l'últim enfrontament entre tots dos conjunts. | Críspulo Díaz El Centre d'Esports va derrotar (2-1) el Castellón en l'últim enfrontament entre tots dos conjunts. | Críspulo Díaz
15.07.2019 13:02 Sergi Park

El Centre d'Esports rebrà el Castellón en la primera jornada de lliga

La Federació Espanyola de Futbol (RFEF) ha donat a conèixer el calendari 2019/2020 del grup 3 de Segona B. El Centre d'Esports Sabadell debutarà a casa contra el Castellón el cap de setmana del 25 d'agost. La primera visita dels d'Antonio Hidalgo serà a la segona jornada a Bunyol, al camp de l'Atlético Levante. Els arlequinats tancaran la lliga enfrontant-se al filial del Villarreal (17 de maig).

Si donem un cop d'ull, es pot comprovar que els sis primers rivals del Sabadell seran equips valencians, i els set següents, catalans. El fet de tancar la primera volta amb el Villarreal 'B' comporta, per tant, que els arlequinats s'enfrontin als set conjunts de terres valencianes de forma consecutiva durant els dos primers mesos de l'any 2020. D'altra banda, i abans de visitar el camp dels groguets per tancar el campionat, els arlequinats encadenaran dos duels a domicili (Prat i Lleida). 

Aquest és el calendari complet de l'equip d'Antonio Hidalgo:

Primera volta:

  • Jornada 1 (25/08/19): CE Sabadell - Castellón
  • Jornada 2 (01/09/19): Atlético Levante - CE Sabadell 
  • Jornada 3 (08/09/19): CE Sabadell - Valencia Mestalla
  • Jornada 4 (15/09/19): Hércules - CE Sabadell 
  • Jornada 5 (22/09/19): CE Sabadell - La Nucía
  • Jornada 6 (29/09/19): Orihuela - CE Sabadell 
  • Jornada 7 (06/10/19): CE Sabadell - Olot
  • Jornada 8 (13/10/19): Llagostera - CE Sabadell 
  • Jornada 9 (20/10/19): CE Sabadell - Espanyol 'B'
  • Jornada 10 (27/10/19): Barça 'B' - CE Sabadell 
  • Jornada 11 (03/11/19): CE Sabadell - Badalona
  • Jornada 12 (10/11/19): Reus - CE Sabadell
  • Jornada 13 (17/11/19): CE Sabadell - Nàstic de Tarragona
  • Jornada 14 (24/11/19): Ebro - CE Sabadell  
  • Jornada 15 (01/12/19): CE Sabadell - Ejea 
  • Jornada 16 (08/12/19): Cornellà - CE Sabadell
  • Jornada 17 (15/12/19): CE Sabadell - Prat
  • Jornada 18 (22/12/19): CE Sabadell - Lleida
  • Jornada 19 (05/01/20): Villarreal 'B' - CE Sabadell

Segona volta:

  • Jornada 20 (12/01/20): Castellón - CE Sabadell
  • Jornada 21 (19/01/20): CE Sabadell - Atlético Levante 
  • Jornada 22 (26/01/20): Valencia Mestalla - CE Sabadell 
  • Jornada 23 (02/02/20): CE Sabadell - Hércules
  • Jornada 24 (09/02/20): La Nucía - CE Sabadell 
  • Jornada 25 (16/02/20): CE Sabadell - Orihuela 
  • Jornada 26 (23/02/20): Olot - CE Sabadell 
  • Jornada 27 (01/03/20): CE Sabadell - Llagostera
  • Jornada 28 (08/03/20): Espanyol 'B' - CE Sabadell 
  • Jornada 29 (15/03/20): CE Sabadell - Barça 'B'
  • Jornada 30 (22/03/20): Badalona - CE Sabadell 
  • Jornada 31 (29/03/20): CE Sabadell - Reus
  • Jornada 32 (05/04/20): Nàstic de Tarragona - CE Sabadell
  • Jornada 33 (12/04/20): CE Sabadell - Ebro
  • Jornada 34 (19/04/20): Ejea - CE Sabadell 
  • Jornada 35 (26/04/20): CE Sabadell - Cornellà
  • Jornada 36 (03/05/20): Prat - CE Sabadell 
  • Jornada 37 (10/05/20): Lleida - CE Sabadell 
  • Jornada 38 (17/05/20): CE Sabadell - Villarreal 'B'

 

Aquest és el calendari complet del grup 3: